درباره ما

گروه صنعتی چرخش ماشین تبریز با بیش از 30 سال سابقه به عنوان تولیدکننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی، برای اولین بار در کشور انواع میکسر 2 زد (2Z) در ظرفیت و قدرت های مختلف را طراحی و تولید کرده است.

این مجموعه در سال 1383 با توجه به نیاز کشور به دستگاه بسته بندی پیلوپک با تکنولوژی پیشرفته، این گروه از دستگاه های بسته بندی را با استفاده از بروزترین تکنولوژی طراحی، تولید و عرضه نمود.

گروه صنعتی چرخش ماشین تبریز در سال 1397 با توجه به نیاز صنایع تولید شکلات، دستگاه ریفاینر 5 رول (جهت تولید شکلات مرغوب) را در ابعاد مختلف و با کیفیت و استاندارد جهانی طراحی و تولید نمود و در اختیار مشتریان قرار داد.

این واحد توانسته با یاری خداوند متعال و با برنامه ریزی دقیق و منظم و استفاده از فناوری های نوین و به روز، بر تنوع محصولات خود افزوده و با ارائه خدمات پس از فروش از جمله نصب، راه اندازی و آموزش رایگان، یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش، به هدف خود که در رأس آن جلب رضایت مشتریان، بهبود کیفیت و ارتقای روند تولید و صادرات است برسد.

خلاقیت و نوآوری، خدمات پس از فروش و کیفیت بالا، راز توسعه و فروش محصولات گروه صنعتی چرخش ماشین تبریز در ایران، آسیای مرکزی، خاورمیانه و اروپا میباشد.