تولید محصولات صنعتی

گروه صنعتی چرخش ماشين تبریز با بيش از 30 سال سابقه مفيد يكی از موفق ترين توليدكننده های ماشین آلات صنايع غذايی كشور است كه انواع میکسر، ریفاینر، دستگاه روغن چرخ کن و دستگاه های بسته بندی را در ظرفیت و قدرت های مختلف و با کیفیت و استاندارد جهانی، طراحی و تولید میکند:

 

  • دستگاه های میکسر که توسط گروه صنعتی چرخش ماشین تبریز تولید می شود، عبارتند از: میکسر اسپیرال، میکسر سیگما، میکسر 2Z آزمایشگاهی، میکسر پودری، میکسر 2Z و  میکسر شکلات. این مجموعه برای اولین بار در کشور انواع میکسر 2 زد (2Z) در ظرفیت و قدرت های مختلف را طراحی و تولید کرده است. 

 

  • دستگاه های بسته بندی که توسط گروه صنعتی چرخش ماشین تبریز تولید می شود، شامل دستگاه بسته بندی افقی، دستگاه بسته بندی افقی با فیدر 90 درجه، دستگاه بسته بندی افقی با فیدر هم امتداد تمام اتوماتیک، دستگاه بسته بندی افقی با فیدر خشابی و دستگاه بسته بندی افقی با فیدر هم امتداد میشود. این مجموعه در سال 1383 با توجه به نیاز کشور به دستگاه بسته بندی پیلوپک با تکنولوژی پیشرفته، این گروه از دستگاه های بسته بندی را با استفاده از بروزترین تکنولوژی طراحی، تولید و عرضه می کند. 

 

  • دستگاه های ریفاینر که توسط گروه صنعتی چرخش ماشین تبریز تولید می شود، عبارتند از: دستگاه ریفاینر 5 رول و دستگاه ریفاینر 3 رول. گروه صنعتی چرخش ماشین تبریز در سال 1397 با توجه به نیاز صنایع تولید شکلات، دستگاه ریفاینر 5 رول (جهت تولید شکلات مرغوب) را در ابعاد مختلف و با کیفیت و استاندارد جهانی طراحی و تولید نمود و در اختیار مشتریان قرار داد.

 

 

 

 

  • اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی :